Elektromonter (pracownik wyposażenia końcowego naczep)

Jesteśmy jednym z największych producentów naczep do transportu ciężkiego i specjalistycznego na świecie. W związku z zakończoną ostatnio rozbudową, a także dalszymi planami rozwojowymi poszukujemy do naszego zakładu w Goleniowie kandydatów do pracy na następujące stanowiska:

Wymagania:

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy, rysunki)
  • znajomość prac związanych z elektryką, hydrauliką, pneumatyką (mile widziane)
  • wysoka kultura techniczna (dokładność, umiejętność posługiwania się narzędziami)
  • zdolności manualnych - umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność szybkiego uczenia się

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych na naczepach
  • montaż wyposażenia końcowego naczep

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie + premie roczne
  • benefity pozapłacowe (dofinansowania z Funduszu Socjalnego)
  • stałą pracę w nowoczesnej międzynarodowej firmie
  • bardzo dobre warunki BHP
  • bardzo dobre warunki socjalne - możliwość rozwoju zawodowego

Informacje dodatkowe:

Prosimy o dodanie adnotacji jakiego stanowiska dotyczy składana aplikacja. Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 20.08.1997 r. Dziennik Ustaw nr 133, poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji”.

E-Mail: info.polska@faymonville.com