Pracownik biurowy

Jesteśmy jednym z największych producentów naczep do transportu ciężkiego i specjalistycznego na świecie. W związku z zakończoną ostatnio rozbudową, a także dalszymi planami rozwojowymi poszukujemy do naszego zakładu w Goleniowie kandydatów do pracy na następujące stanowiska:

Wymagania:

  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie dokumentacji wykonawczej
  • archiwizowanie dokumentacji produkcyjnej
  • prace administracyjne

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie + premie roczne
  • benefity pozapłacowe (dofinansowania z Funduszu Socjalnego)
  • stałą pracę w nowoczesnej międzynarodowej firmie
  • bardzo dobre warunki socjalne
  • możliwość rozwoju zawodowego

Informacje dodatkowe:

Prosimy o dodanie adnotacji jakiego stanowiska dotyczy składana aplikacja. Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 20.08.1997 r. Dziennik Ustaw nr 133, poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji”.

E-Mail: info.polska@faymonville.com