Przedstawiciela handlowego na polski rynek

Aby wzmocnić nasz zespół, szukamy :

Twoje zadania:

  • Utrzymanie i poszerzanie bazy naszych klientów
  • Prowadzenie rozmów handlowych oraz negocjacji z klientem na miejscu, a także w zakładach produkcyjnych
  • Dobra współpraca z działami wsparcia wewnętrznego, zewnętrznego i obsługi klienta, a także z działem zarządzania produktem i marketingiem.
  • Udział w targach i konferencjach
  • Praca administracyjna

Twój profil:

  • Język polski ojczysty, bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i / lub francuskiego, znajomość języka angielskiego będzie atutem
  • Ukończone handlowe i/lub techniczne szkolenie zawodowe
  • Doświadczenie w sprzedaży wysokiej jakości dóbr inwestycyjnych
  • Odpowiedzialność, orientacja na wynik i elestyczność
  • Zmysł techniczny i entuzjazm do sprzedaży
  • Otwartość na podróżowanie (+/- 80 % czasu pracy) po okresie szkolenia

Nasza oferta:

  • Atrakcyjne i uzależnione od wyników wynagrodzenie
  • Znakomite produkty
  • Rodzinne i dynamiczne środowisko o silnym duchu zespołowym
  • Płaskie hierarchie i krótkie ścieżki decyzyjne w międzynarodowym środowisku

Czy to brzmi dla ciebie ekscytująco?

Prześlij nam swoją szczegółową aplikację job@faymonville.com

Faymonville Distribution AG
Duarrefstrooss 8
L-9990 Weiswampach
+352 26 90 04 155